Навчальний процес

Вся робота дошкільного закладу спрямована на відновлення та збереження здоров'я дітей.

Для реалізації цього завдання в закладі працюють такі спеціалісти: вихователь – методист,  практичний психолог, логопед, 8 вихователів, музичний керівник, інструктор по фізичному вихованню. Обслуговуючим персоналом дошкільний заклад забезпечений .   Наші педагоги творчі талановиті люди, які зацікавлені в розвитку дошкільнят.
  Дошкільний заклад має власний Статут, свою модель освітньо - виховного процесу та модель системної роботи блоків, працює за програмою дітей дошкільного віку « Я у світі».

В навчально виховній роботі з дітьми використовує методичні рекомендації та інноваційні технології.

Основний напрямок роботи нашого закладу – формування здорового способу життя дитини засобами фізкультурно-оздоровчої роботи у різних напрямках.