"Арт-терапія для дошкільнят "

28 лют. 2024
28 лютого стартувала 1-ша сесія для дітей 4-6 років у Покровський ЗДО "КАЗКА" з психологами та фасилітаторами Благодійний фонд Посмішка ЮА

Покровський ЗДо " Казка" ПСР дякує фахівцям за увагу та проведені заходи та дуже цікаву тематичну зустріч "Арт-терапія для дошкільнят
"Діти почали спілкуватися між собою та можна спостерігати зменшення рівня стресу. Вони почали працювати, як одна команда, не відокремлюючись і не усамітнюючись”, – поділилася Юлія, психолог мобільної команди БО "БФ " Посмішка ЮА".
☘️ Діяльність здійснюється в рамках проєкту "Міжсекторальна підтримка людей, які постраждали внаслідок бойових дій у південних та східних областях України", який реалізує БО "Благодійний фонд"Посмішка ЮА" у партнерстві з партнерськими організаціями БО "Благодійний фонд "Громадська ініціатива - ХТО, ЯК НЕ МИ!", ГО "Клуб рибалок України - Юей Фішинг Клуб", ГО "ЙЕС", ГО "Платформа Єднання", ГО "За Розвиток" за підтримки Гуманітарного Фонду для України.