Сторінка музкерівника

Поради музичного керівника щодо розвитку музикальності у дітей

Консультація : " Вчимо дитину слухати музику"

/uploads/editor/3607/269049/sitepage_23/files/vchimo_ditinu_sluhati_muziku.doc

Дуже важливо, щоб ваша дитина із самого раннього віку привчалася до музики, вчилася її слухати й розуміти. І ось тут дуже багато чого залежить від Вас і особливостей вашої дитини, від того, наскільки розвинене її сприйняття.

Перші кроки з дитиною у світ музики

/uploads/editor/3607/269049/sitepage_23/files/pershi_kroki_z_ditinoyu_u_svit_muziki.doc

Мелодія колискової надовго залишається в підсвідомості. Колискові пісні пишуть, використовуючи нотки самої чистої любові, збираючи їх у гармонію ніжності. Щось магічне зберігає в собі мелодія колискової. Вона утішає, заспокоює, змушує забути про біль, допомагає заснути.

Чому важливо співати ддітям колискові?

/uploads/editor/3607/269049/sitepage_23/files/chomu_vazhlivo_spivati_dityam_koliskovi.doc

Не талановитих дітей не буває

Талант – видатні вроджені якості, особливі природні здібності. Обдарований – теж, що і талановитий. Здібності – природна обдарованість, талановитість. Геній – вища творча здатність

/uploads/editor/3607/269049/sitepage_23/files/ne_talanovitih_ditey_ne_buvae.doc