Ми раді вітати Вас на сайті

Покровського закладу дошкільної освіти  (ясла-садок) " Казка" Покровської сільської ради

На сайті Ви дізнаєтесь про останні новини садочка та про наші плани, знайдете поради спеціалістів та нові ідеї, перегляните фото.  Маємо надію, що сайт буде корисним і для батьків, і для наших колег, і для всіх небайдужих за майбутнє дітей.Запрошуємо  до знайомства та співпраці.

16 квіт. 2024
Чи замислювалися ви, як підвищити енергоефективність?
Для цього необхідно відкоригувати побутові звички та здійснити прості заходи.. Потрібно лише систематично виконувати правила економії. Пропонуємо переглянути пам'ятку «ПОРАДА, ЩОДО ЕКОНОМІЇ ЕНЕРГІЇ"
27 бер. 2024
27.03.2024 вихователі дітей групи з особливими освітніми потребами Покровського ЗДО "Казка" прийняли участь в онлайн зустрічі за темою:
" Особливості розвитку дітей з затримкою психічного розвитку та інтелектуальними труднощами " з фахівцями ІРЦ
27 бер. 2024
Всеукраїнська конференції з дошкілля
Педагогічний колектив Покровського ЗДО " Казка" Покровської сільської ради, 27.03.2024 прийняв активну участь у Всеукраїнській конференції з дошкілля, загальна тема конференції: "Шляхи зростання фахової майстерності педагогів в умовах інноваційного освітнього середовища".