Покровський ДНЗ "КАЗКА"

Розвага для дітей

25.01.2013
Розвага для дітей середньої групи.

Фізкультурна  розвага для дітей середньої групи

«Цирк у дитсадку»

Мета: Закріпити набуті раніше навички з основних рухів. Сприяти створенню у дітей бадьорого настрою. Закріпити  в ігровій формі навички виконання вправ (біг, ходьба, корегуючи вправи). Розвивати спритність, увагу. Викликати у дітей позитивний, емоційний настрій. Виховувати почуття задоволення, бажання приймати приймати активну участь у розвазі.

Обладнання: канат, кеглі, фітбольні мячі, гімнастичний мат, резинові мячі.

Хід розваги

Дітей зустрічає веселий клоун(фізінструктор).

-         Добрий день, любі малята!сьогодні ми з вами побуваємо на арені цирку. Ось цією чарівною паличкою я перетворю вас усіх на циркових артистів. Починаймо наш парад. На арені акробати!(ходьба чітким кроком)

На арені дресировані мавпи!(ходьба з почерговим підніманням рук)

На арені дресировані коні!(ходьба з високим підніманням колін)

На арені дресировані поні!(біг, потім звичайна ходьба)

А тепер, щоб нам погратись, треба добре розім’ятись.

Проводиться комплекс ЗРВ «Циркачі».(кожна вправа виконується 6-8 разів).

ü Жонглери. В.п. – основна стійка, руки витягнуті перед собою. 1 – зробити ривок правою рукою. 2 – повернутись у в.п.; 3-4 – те ж саме лівою рукою.

ü Силачі. В.п. – основна стійка, руки розведені в сторони. 1 – зігнуті руки в ліктях;2 – повернутись у в.п.

ü Фокусники. В.п. – ноги на ширині плечей, руки опущені. 1 – нахилити тулуб  уперед, витягти ліву руку;2 – повернутись у в.п.;3-4 – те саме лівою рукою.

ü Клоуни. В.п. – сидячи на підлозі, руки на поясі. 1 – нахилитися вперед, дістати руками кінчики пальців ніг;2 – повернутися у в.п.

ü Тигри. В.п. – стоячи на колінах, спираючись на руки.1-2 – вигнути спину, опустити голову;3-4 – прогнути спину, підняти голову.

ü Гімнасти. В.п. – основна стійка. Стрибати на обох ногах.(16 разів).

-         А зараз починаймо виступ циркових артистів.

Повітряні акробати (ходьба по вузькій доріжці).

Змія (ходьба по зигзагоподібній доріжці з кеглів, промовляючи :»Ш-ш-ш»).

Поні (ходьба по кубах, промовляючи:»Цок-цок-цок»).

-         Гарними артистами ви були! Пропоную пограти у гру «Зроби фігуру».(діти за командою завмирають у різних позах).

-         Добре, а зараз давайте пограємо ще в одну веселу гру «Хто кого перетанцює».(учасникам – кілька пар по двоє – потрібно затиснути м’яч (кульку) лобами і за сигналом починати танцювати, так, щоб не випустити м’яч і не брати його руками. Потім так само можна провести цю гру, але затиснути м’яч чи кульку колінами.

-         Молодці, а зараз давайте пострибаємо, як кенгуру(естафета на фітбольних мячах).

-         Тепер покуверкаємося, як циркові ведмедики.(на гімнастичному маті діти по черзі роблять куверки).

-         А тепер конкурс для циркових богатирів!(хлопці перетягують канат).

(ходьба по колу, біг, відновлення дихання).

-         У вас так гарно і весело, але мені вже час повертатися на центральну арену цирку. Заплющіть очі – я знову перетворю вас на гарних діток. До зустрічі!