Ми раді вітати Вас на сайті

Покровського закладу дошкільної освіти  (ясла-садок) " Казка" Покровської сільської ради

На сайті Ви дізнаєтесь про останні новини садочка та про наші плани, знайдете поради спеціалістів та нові ідеї, перегляните фото.  Маємо надію, що сайт буде корисним і для батьків, і для наших колег, і для всіх небайдужих за майбутнє дітей.Запрошуємо  до знайомства та співпраці.

27 бер. 2024
27.03.2024 вихователі дітей групи з особливими освітніми потребами Покровського ЗДО "Казка" прийняли участь в онлайн зустрічі за темою:
" Особливості розвитку дітей з затримкою психічного розвитку та інтелектуальними труднощами " з фахівцями ІРЦ
27 бер. 2024
Всеукраїнська конференції з дошкілля
Педагогічний колектив Покровського ЗДО " Казка" Покровської сільської ради, 27.03.2024 прийняв активну участь у Всеукраїнській конференції з дошкілля, загальна тема конференції: "Шляхи зростання фахової майстерності педагогів в умовах інноваційного освітнього середовища".
19 бер. 2024
Небезпечні місця
З настанням весни та потеплінням діти більше часу проводять на свіжому повітрі. Тож саме час нагадати їм про небезпеку, що може чатувати надворі, — мінну. Особливо це стосується територій, де велися бойові дії чи відбувалися обстріли касетними боєприпасами.